W przypadku kiedy nasz historia kredytowa nie jest za dobra możemy ubiegać się o konsolidację bez zdolności kredytowej. Przy zwykłym kredycie konsolidacyjnym bank przywiązuje dużą uwagę do dochodu. Jeżeli jest wystarczająco wysoki przy posiadaniu umowy o pracę – spojrzy na nas przychylnym okiem nawet kiedy nie będziemy mieć odpowiedniej zdolności kredytowej. Pamiętajmy jednak, że dodatkowe źródła dochodu, takie jak np. zasiłki, nie będą brane pod uwagę. Poza zarobkami ważna jest również historia BIK. Najlepiej, jeśli wcześniejsze kredyty spłacaliśmy regularnie i w terminie. Kiedy jednak nasze spóźnienia były nagminne, możemy zapomnieć o kredycie konsolidacyjnym. A zatem jeśli nie otrzymamy kredytu konsolidacyjnego możemy ubiegać się o pożyczkę konsolidacyjną bez zdolności kredytowej. Pożyczkę uzyskamy nawet przy złym BIK oraz gdy nasz dochód będzie za niski. Bez zaświadczeń i zbędnych formalności.

Co może wejść w skład pożyczki bez zdolności kredytowej?

Jak się okazuje skonsolidować można: pożyczki hipoteczne, kredyty konsumenckie, limity na rachunkach osobistych, kredyty gotówkowe, a także chwilówki bez zaświadczeń oraz karty kredytowe i pożyczki samochodowe.

A zatem w skład nowego kredytu konsolidacyjnego mogą wejść wszystkie nasze możliwe zadłużenia bez wyjątku. Pokryje on wszystkie zobowiązania, o które martwiliśmy się każdego miesiąca i które nieco nas przerosły i zbyt mocno obciążyły nasz domowy budżet.

Dokumenty wymagane do otrzymania pożyczki bez zdolności kredytowej

Firmy poza bankowe udzielające pożyczek konsolidacyjnych są zdecydowanie bardziej elastyczne niż tradycyjne banki, jeżeli chodzi o wymagane dokumenty. Pierwsza istotną różnicą jest to, że biorą one pod uwagę dochody uzyskiwane nie tylko w umowie o pracę, ale również z umowy zlecenie, umowy o dzieło, zasiłku chorobowego, urlopu macierzyńskiego, alimentów, dochodów z działalności gospodarczej oraz każdego innego dokumentu potwierdzającego wpływ gotówki na nasze konto. Chcąc ubiegać się o taką pożyczkę warto mieć przygotowane: umowę (np. umowę zlecenie), zaświadczenie od pracodawcy potwierdzające dochód, zaświadczenie z ZUS a także wyciąg z konta bankowego, dowód osobisty i najważniejsze umowy wszystkich zobowiązań, jakie chcemy skonsolidować oraz zaświadczenie o etapie spłat poszczególnych rat i harmonogram dotychczasowych spłat.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.